Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni - Opis produktu

Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Zasada jest prosta: należy znaleźć ten sam element u 2 kotków. W sumie łatwo, ale kotki są tak bardzo podobne do siebie... Kto okaże się najuważniejszy?
Jak grać? Na polu gry układamy okrąg z sześciu kotków, a siódmego kotka umieszczamy w jego środku. Dziecko, które jako pierwszy zobaczy 2 takie same elementy u kotka, leżącego w środku koła, i u któregokolwiek kotka z okręgu, zabiera sobie fiszkę z kotkiem ze środka. Aby wygrać, trzeba zebrać więcej kotków, niż przeciwnicy.
W zestawie znajdują się: 54 fiszki, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 10 lat.

Nr katalogowy: RK1010-03

Zabawki - Numer handlowy: 90013/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni możesz kupić za 24.00 zł. Cena Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni?
Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Dzieci grając, oprócz świetnej wspólnej zabawy ćwiczą spostrzegawczość i refleks.
Zabawki - Numer handlowy: 90013/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra Powiedz MIAU szybciej niż inni - RK1010-03E (Rozmiar: 0,85 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator