Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464 - Opis produktu

Podwodny świat to kolorowa materiałowa książeczka, która odkryje przed maluchem wodny świat pełen cudownych stworzeń. Książeczka przez 22 strony poprowadzi dziecko przez jego najciekawsze miejsca pod wodą, opowiadając o rybkach i innych morskich stworzeniach ucząc ich nazw. Nieregularne krawędzie uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają oddzielanie stron najmłodszym. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i przeczytać ciekawostki, a także odkryć zabawne okienka dzieki którym widać grafikę z innej strony. Jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
- posiada aż 22-strony,
- ciekawie opowiada historie o morskich stworzenach,
- nieregularny kształt stron ułatwia uchwycenie i przekręcenie kartki najmłodszym dzieciom,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. cm
Numer katalogowy: 80464
Zabawki - Numer handlowy: 17020

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464?
Podwodny świat to kolorowa materiałowa książeczka, która odkryje przed maluchem wodny świat pełen cudownych stworzeń. Książeczka przez 22 strony poprowadzi dziecko przez jego najciekawsze miejsca pod wodą, opowiadając o rybkach i innych morskich stworzeniach ucząc ich nazw.
Zabawki - Numer handlowy: 17020Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator