Jolly Baby Książeczka Podwodny świat 80464 - Opis produktu

Podwodny świat to kolorowa materiałowa książeczka, która odkryje przed maluchem wodny świat pełen cudownych stworzeń. Książeczka przez 22 strony poprowadzi dziecko przez jego najciekawsze miejsca pod wodą, opowiadając o rybkach i innych morskich stworzeniach ucząc ich nazw. Nieregularne krawędzie uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają oddzielanie stron najmłodszym. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i przeczytać ciekawostki, a także odkryć zabawne okienka dzieki którym widać grafikę z innej strony. Jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
- posiada aż 22-strony,
- ciekawie opowiada historie o morskich stworzenach,
- nieregularny kształt stron ułatwia uchwycenie i przekręcenie kartki najmłodszym dzieciom,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. cm
Numer katalogowy: 80464
Zabawki - Numer handlowy: 17020

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator