Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458 - Opis produktu

Dzień Szczeniaczka marki Jolly Baby to miękka książeczka sensoryczna z funkcjami edukacyjnymi. Piesek z książeczki zaprasza do wspólnej zabawy. Razem ze szczeniaczkiem przeżyj dzień pełen przygód! Na kolorowych stronach kryją się urocze obrazki ilustrujące historyjkę na temat pieska. Zróżnicowane faktury materiałów, piszczałka i doszyte elementy uatrakcyjnią zabawę oraz pomogą rozwijać zdolności poznawcze dziecka. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
- 8-stronna,
- ma elementy do zabawy w a-kuku,
- posiada szeleszczące elementy,
- ukryta piszczałka,
- ma pętelkę na rzep ułatwiającą zawieszenie zabawki w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wielkość zabawki: ok. 16x3x15cm
Numer katalogowy: 80458
Zabawki - Numer handlowy: 17014

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458 możesz kupić za 34.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Dzień szczeniaczka 80458?
Dzień Szczeniaczka marki Jolly Baby to miękka książeczka sensoryczna z funkcjami edukacyjnymi. Piesek z książeczki zaprasza do wspólnej zabawy. Razem ze szczeniaczkiem przeżyj dzień pełen przygód! Na kolorowych stronach kryją się urocze obrazki ilustrujące historyjkę na temat pieska.
Zabawki - Numer handlowy: 17014Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator