Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko - Opis produktu

Edukacyjna gra z rzepami Matka i dziecko? to ciekawa forma zabawy połączona z nauką koorów, która w komplecie zawiera zestaw plansz oraz elementów - postacie zwierząt, roslin i przedmiotów oraz odpowiadające im kolory. Podczas gry dziecko potrenuje logiczne myślenie, pamięć mowę i małą motorykę. Aby rozpocząć zabawę, przygotuj się do gry: białe rzepy przymocuj na elementach, a żółte na planszach - podstawach. Teraz możesz już umieścić figurki przy pomocy rzepek na wskazanych miejscach. Omów poszczególne plansze poznając zwierzęta, rośliny i przedmioty. Możecie wspólnie opowiadać swoje historie związane z przedstawionymi obrazkami rozwijając słownictwo oraz konstrukcje zdań. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz! Dzięki rzepkom poszczególne części po przymocowaniu się nie zgubią, a wygodna, tekturowa walizeczka zapinana na rzepy ułatwi przechowywanie i przenoszenie.
W zestawie znajdują się:
- plansze do gier 4 szt., 
- elementy 16 szt., 
- rzepki 32 szt.,
- walizeczka do przechowywania i noszenia.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość planszy: 21,5x16,5cm.
Wielkość opakowania/walizki: 22,5x18cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 4 lat.

Nr katalogowy: RK1120-01 1070

Zabawki - Numer handlowy: 90054/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko możesz kupić za 22.00 zł. Cena Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z rzepami Matka i dziecko?
Edukacyjna gra z rzepami Matka i dziecko? to ciekawa forma zabawy połączona z nauką kolorów, która w komplecie zawiera zestaw plansz oraz elementów - postacie zwierząt, roślin i przedmiotów oraz odpowiadające im kolory. Podczas gry dziecko potrenuje logiczne myślenie, pamięć mowę i małą motorykę.
Zabawki - Numer handlowy: 90054/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator