Wieloryb i ferajna DD43270 - Opis produktu

Wieloryb i ferajna to zestaw kolorowych zwierzątek, który umili czas kąpieli i zapewni wspaniałą rozrywkę! Wieloryb i jego ferajna sprawi, że każda kąpiel będzie przyjemnością. Czerwona rybka wesoło tryska wodą, różowa ośmiorniczka z sitkiem na głowie służy do obserwacji przelewania wody i  tworzy zabawną fontannę dla swych przyjaciół. Największą atrakcją jest nakręcany żółwik, który naktywnie przebiera łapkami, pływając wśród innych zwierzątek. Wieloryb jest bardzo opiekuńczy i chętnie służy pomocą przewożąc inne zwierzątka. Ta zgrana paczka przyjaciół przedłuży czas kąpieli każdemu dziecku.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- wspomaga kształtowanie funkcji motorycznych i sprawności manualnej,
- zachęca do odkrywania świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 28x19x15cm.
Numer katalogowy: DD43270
Zabawki - Numer handlowy: 88188

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wieloryb i ferajna DD43270?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wieloryb i ferajna DD43270 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Wieloryb i ferajna DD43270 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wieloryb i ferajna DD43270?
Najniższy koszt przesyłki dla Wieloryb i ferajna DD43270 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wieloryb i ferajna DD43270 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wieloryb i ferajna DD43270?
Wieloryb i ferajna to zestaw zabawek do wody w skład, którego wchodzą 4 zwierzątka: wieloryb, który może przewozić pozostałe zwierzęta po wodzie, żółwik, który po nakręceniu pływa po wodzie, ośmiornica do przelewania wody oraz tryskająca wodą rybka.
Zabawki - Numer handlowy: 88188Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator