Smartfon Piesek DD80067 - Opis produktu

Kolorowy Smartfon piesek posiada  25 dźwięków i zwrotów, 4 melodie i światełko. Ten słodki psiak potrzebuje Twojej opieki! Zatroszcz się o niego, karmiąc go, kąpiąc go, bawiąc się z nim i układając go do snu. Zabawie towarzyszą wesołe melodie i dowcipne zwroty wypowiadane przez czworonoga. Zadaniem malucha jest opieka nad pupilem, poprzez dbanie o jego potrzeby i zapewnianie mu rozrywki. Przyciskaj poszczególne obrazki, aby nakarmić psiaka, wykąpać go, pobawić się z nim piłką lub położyć go do spania. Tryb gry polega na spełnianiu życzeń pupila, poprzez naciskanie obrazków symbolizujących powyższe czynności. Możesz również pogłaskać pieska i sprawdzić jego reakcję. W smartfonie znajdziemy również ciekawostki na temat psiaka, wesołe melodie i światełko, które uruchomimy naciskając obrazek z gwiazdką. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- mówi w j. polskim,
- gra wesołe melodyjki i zabawne dźwięki,
- zapoznaje z realistycznymi odgłosami,
- posiada światełko,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń i reakcji na różne sytuacje,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 23x5x15,5cm, wielkość zabawki ok. 15x7cm.
Numer katalogowy: DD80067
Zabawki - Numer handlowy: 50162/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator