Interaktywna Mapa Świata DD60853 - Opis produktu

Mapa Świata to innowacyjny, edukacyjny produkt w języku polskim i angielskim, który spowoduje, że nauka geografii będzie dla Twojego dziecka łatwa i zabawna!
Ta interaktywna mapa zawiera odpowiedzi aż na 1000 faktów i pytań na temat państw z całego świata. Dziecko przyciskając paluszkiem na mapę pozna nazwę i szczegółowe fakty dotyczące jednego z 78 interaktywnych krajów.
Postępując zgodnie z instrukcją dziecko odkryje każde państwo na mapie, a także zapozna się z dodatkowymi informacjami. Na mapie znajdują się przyciski, dzięki którym można uczyć się o:
- stolicach,
- flagach,
- językach, którymi posługują się mieszkańcy,
- regionach świata,
- zabawnych faktach, czyli ciekawostkach o danym kraju.
Dodatkowo znajdziemy na niej przycisk Powtarzanie, który będzie pomocny w utrwaleniu wiedzy oraz przycisk On/Off.

To edukacyjna zabawka dla całej rodziny. Wartości edukacyjne Mapy Świata to:
- geografia - pozwala na naukę i/lub poszerzenie wiedzy z zakresu geografii,
- pamięć - ćwiczenie pamięci,
- towarzyskość - gry zapewniają możliwość integracji dzieci, a także ułatwiają kontakt rówieśnikom,
- samodzielność - pomaga w zwiększeniu poczucia własnej wartości u dziecka poprzez satysfakcję z poprawnie udzielanych odpowiedzi podczas gry,
- funkcje motoryczne - ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową,
- koncentracja - wyszukiwanie na mapie państw lub flag doskonali umiejętności dziecka, jednocześnie wymagając od niego dużego skupienia.

Mapa ma duży rozmiar - 90x60cm, ale jest wygodna w użytkowaniu, nawet dla 2 dzieci. Można ją rozłożyć na podłodze lub biurku, a także zawiesić na ścianie.

Dzięki 2 poziomom trudności quizu zabawa będzie dobrze dopasowana dla dzieci młodszych i starszych, zaś wyjątkowy tryb Wyzwanie pozwoli na rywalizację z wiedzy geograficznej dla 2 osób, nawet dorosłych!
Prosty Quiz - to zabawa dla najmłodszych dzieci polegająca na znalezieniu państwa na mapie.
Super Quiz - pytania o stolice, flagi, języki, którymi posługują się mieszkańcy.
Tryb Wyzwanie - to specjalna gra na punkty dla 2 osób, w której na zmianę odpowiedzi udziela każdy z zawodników.
Zarówno Prosty Quiz, Super Quiz i gra Wyzwanie pozwolą dziecku na sprawdzenie wiedzy. Dziecko po podaniu prawidłowej odpowiedzi zostanie nagrodzone dźwiękowymi owacjami lub pozytywnym komentarzem. Natomiast jeśli poda odpowiedź nieprawidłową, usłyszy właściwą odpowiedź, tak aby mogło ją zapamiętać.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 lat.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR03 (AAA), załączono baterie testowe.
Wymiary mapy: 60x90cm
Wymiary opakowania: 65x30x7,5cm
Numer katalogowy: DD60853
Zabawki - Numer handlowy: 88007

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Interaktywna Mapa Świata DD60853?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Interaktywna Mapa Świata DD60853 możesz kupić za 155.00 zł. Cena Interaktywna Mapa Świata DD60853 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 155.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Interaktywna Mapa Świata DD60853?
Najniższy koszt przesyłki dla Interaktywna Mapa Świata DD60853 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Interaktywna Mapa Świata DD60853 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Interaktywna Mapa Świata DD60853?
Mapa Świata to innowacyjny, edukacyjny produkt w języku polskim i angielskim, który spowoduje, że nauka geografii będzie dla Twojego dziecka łatwa i zabawna!
Zabawki - Numer handlowy: 88007Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  super, naprawdę dużo informacji przydatnych w nauce w szkole

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  świetna mapa, choć wg mnie jest raczej dla dzieci starszych niż 6 lat, mój 10 latek naprawdę jest zadowolony.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Mój syn jest zapalonym piłkarzem. W zasadzie oprócz piłki nie interesuje go nic. Dostał tę mapę w prezencie i pomyślałem sobie że to następna rzecz do szafy. I co się stało? zna wszystkie kraje i stolice a przede wszystkim kolor i wzór flagi każdego kraju którego drużyna gra w piłkę nożną! Z przyrody zadziwił Panią swoją wiedzą i dostał pierwszą w życiu 6 :)

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Super sprawa !!! Grześ już drugi dzień nie chce spojrzeć na inne zabawki i tylko czasami przychodzi po podpowiedź.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator