Zakręcony szczeniaczek 45450 - Opis produktu

Zakręcony szczeniaczek to niezwykła grzechotka z wyjątkowo wygodnymi uchwytami do trzymania przez małe rączki. Baw się razem z pieskiem, odkrywając zróżnicowane faktury i zabawny dźwięk grzechotania. To słodki szczeniaczek, w którego brzuszku kryje się zjeżdżalnia z koralikami. Maluch za każdym razem obracając zabawkę może obserować, jak koraliki spadają po spirali, ucząc się zależności i poznając nowe dźwięki. Ponieważ właśnie w zależności od szybkości i rodzaju ruchu można uzyskać różne efekty dźwiękowe począwszy od zwykłego grzechotania, aż do przyjemnego szumu deszczu. Na uchwytach znajdują się strukturalne pierścienie do przesuwania, kóre wydają klekoczący dźwięk podczas potrząsania. 
 
Funkcje produktu:
- przesypujące się koraliki po spirali zapewnią urozmaicone doznania dźwiękowe,
- klekoczące pierścienie posiadające różne struktury, które mogą posłużyć jako gryzaki,
- zróżnicowane faktury,
- wygodne uchwyty,
- zabawa pobudzająca zmysły,
- pozwala na zapoznanie się z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- sympatyczna buźka psiaka,
- od 3 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 20x13cm 
Wielkość zabawki: ok.15x12cm
Numer katalogowy: DD45450
Zabawki - Numer handlowy: 50167

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator