Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277 - Opis produktu

Zawieszka sensoryczna zaprojektowana z myślą o maluchach w taki sposób, aby w wyjątkowo skuteczny sposób wspierać ich rozwój od najwcześniejszego etapu. Wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, aby rozwinąć poprzez dotyk zdolności poznawcze oraz w kolorach skutecznie stymulujących zmysł wzroku już od dnia narodzin. Zawieszka składa się jakby z 4 połączonych ze sobą zabawek: przeźroczystej grzechotki oraz 3 pluszowych kształtów (piłka, kostka i piramidka) z ciekawymi wzorami graficznymi oraz postaciami zwierząt. Poszczególne elementy zdobią kolorowe, materiałowe metki w zdecydowanych barwach, które zaciekawią starsze dziecko i będą dalej wspierać jego rozwój. Wygodny uchwyt w postaci klamerki, pozwoli na łatwy i szybki sposób przymocowania zabawki do wózeczka, fotelika samochodowego czy łóżeczka, aby mogła mu towarzyszyć dziecku w każdej chwili.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka 4w1 zawiera 3 miękkie kształty oraz przezroczystą grzechotkę z koralikami,
- materiały o zróżnicowanej fakturze, ciekawe wzory i intensywne kolory,
- materiałowe metki stymulujące zmysł dotyku malucha,
- posiada praktyczny uchwyt w postaci klamry do mocowania zabawki w dowolnym miejscu.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Długość zawieszki (bez uchwytu): ok. 20cm, średnica piłeczki ok. 7cm.
Numer katalogowy: 80277
Zabawki - Numer handlowy: 88240

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka sensoryczna 80277?
Zawieszka sensoryczna zaprojektowana z myślą o maluchach w taki sposób, aby w wyjątkowo skuteczny sposób wspierać ich rozwój od najwcześniejszego etapu. Zawieszka składa się jakby z 4 połączonych ze sobą zabawek: przeźroczystej grzechotki oraz 3 pluszowych kształtów (piłka, kostka i piramidka) ze wzorami oraz zwierzątkami.
Zabawki - Numer handlowy: 88240Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator