Balibazoo Wałek sensory 80365 - Opis produktu

Wałek sensory to specjalna poduszka aktywności, której zadaniem jest zapewnienie wsparcia dziecka leżącego na brzuszku. Jej użytkowanie zapewni wygodę i podparcie w niezbyt lubianej przez dzieci pozycji leżenia na brzuszku, jednocześnie zajmując go i zapewniając moc atrakcji! Znajdujące się w komplecie zabawki stymulują wszystkie zmysły i zapewniają radość z odkrywania oraz zabawy teksturami. Wałek wykonany został ze zróżnicowanych materiałów ozdobionych kontrastowymi wzorami i kolorami. Na odkrycie czekają m.in.: piszczałka, gryzaczki, grzechotka oraz szeleszczące łatki z podobiznami zwierzątek. Dzięki tak wielu możliwościom maluszek spędzi więcej czasu na ćwiczeniach w pozycji na brzuszku i efektywnie rozwijać będzie mięśnie głowy i szyi.
 
Funkcje zabawki:
- poduszka zapewnia pluszowy komfort na dłuższy czas zabawy na brzuszku,
- angażuje i zajmuje dziecko dzięki ćwiczeniom fizycznym oraz interesującym zabawkom,
- zróżnicowane faktury materiału z ciekawymi graficznymi wzorami skupiającymi uwagę,
- materiałowe metki, do których można przyczepić zabawki,
- odkryj klapki z szeleszczącej tkaniny do zabawy w a-kuku,
- sprawia, że czas spędzony na brzuszku staje się odkrywczy i aktywny,
- kolorowe gryzaki zabawnie klekoczące przy poruszaniu,
- przeźroczysta grzechotka z koralikami,
- piszczałka,
- elastyczny gryzak.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość wałka: ok.43x18x18cm 
Numer katalogowy: DD80365
Zabawki - Numer handlowy: 88245/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator