Balibazoo Wałek sensory 80365 - Opis produktu

Wałek sensory to specjalna poduszka aktywności, której zadaniem jest zapewnienie wsparcia dziecka leżącego na brzuszku. Jej użytkowanie zapewni wygodę i podparcie w niezbyt lubianej przez dzieci pozycji leżenia na brzuszku, jednocześnie zajmując go i zapewniając moc atrakcji! Znajdujące się w komplecie zabawki stymulują wszystkie zmysły i zapewniają radość z odkrywania oraz zabawy teksturami. Wałek wykonany został ze zróżnicowanych materiałów ozdobionych kontrastowymi wzorami i kolorami. Na odkrycie czekają m.in.: piszczałka, gryzaczki, grzechotka oraz szeleszczące łatki z podobiznami zwierzątek. Dzięki tak wielu możliwościom maluszek spędzi więcej czasu na ćwiczeniach w pozycji na brzuszku i efektywnie rozwijać będzie mięśnie głowy i szyi.
 
Funkcje zabawki:
- poduszka zapewnia pluszowy komfort na dłuższy czas zabawy na brzuszku,
- angażuje i zajmuje dziecko dzięki ćwiczeniom fizycznym oraz interesującym zabawkom,
- zróżnicowane faktury materiału z ciekawymi graficznymi wzorami skupiającymi uwagę,
- materiałowe metki, do których można przyczepić zabawki,
- odkryj klapki z szeleszczącej tkaniny do zabawy w a-kuku,
- sprawia, że czas spędzony na brzuszku staje się odkrywczy i aktywny,
- kolorowe gryzaki zabawnie klekoczące przy poruszaniu,
- przeźroczysta grzechotka z koralikami,
- piszczałka,
- elastyczny gryzak.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość wałka: ok.43x18x18cm 
Numer katalogowy: DD80365
Zabawki - Numer handlowy: 88245/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Wałek sensory 80365?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Wałek sensory 80365 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Balibazoo Wałek sensory 80365 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Wałek sensory 80365?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Wałek sensory 80365 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Wałek sensory 80365 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Wałek sensory 80365?
Wałek sensory to specjalna poduszka aktywności, której zadaniem jest zapewnienie wsparcia dziecka leżącego na brzuszku. Wykonany ze zróżnicowanych materiałów z kontrastowymi wzorami i kolorami. Posiada: piszczałkę, gryzaczki, grzechotkę oraz szeleszczące łatki z podobiznami zwierzątek.
Zabawki - Numer handlowy: 88245/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator