Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Oryginalna pod względem designu grzechotka ptaszek to pluszowo-plastikowa zabawka z wygodną rączką do trzymania. Jest zawsze gotowa do zabawy! Rączka zakończona jest plastikową kulą ze strukturą ułatwiającą chwytanie. Trzymając za kulkę i potrząsając, zwierzątko zabawnie się kołysze na wszystkie strony. Potrząśnij nią, a usłyszysz dźwięk grzechotki i koralików w środku. Zabawka jest lekka, ma haftowane wzory, kontrastujące kolory i wzory oraz 2 koraliki do przesuwania. 

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka w kontrastujących kolorach,
- ma wygodną rączkę do trzymania,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki,
- oryginalny projekt ptaszka,
- posiada 2 kółeczka do przesuwania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia. 
Wielkość zabawki: ok. 17cm 
Numer katalogowy: 80418
Zabawki - Numer handlowy: 88249

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Grzechotka ptaszek 80418?
Oryginalna pod względem designu grzechotka ptaszek to pluszowo-plastikowa zabawka z wygodną rączką do trzymania. Jest zawsze gotowa do zabawy! Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne: dźwięcznie grzechocze, zabawnie się kołysze i ma 2 koraliki do przesuwania. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów.
Leżaczki - Numer handlowy: 88249Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator