GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398 - Opis produktu

Urocza, żółta łyżeczka żyrafa to również miękki, silikonowy gryzak dla niemowlaka. Została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciach, aby można było zastosować ją do podania pierwszej kaszki, czy przecieru. Kształt i rozmiar ułatwiają manipulację i łatwe chwytanie oraz trzymanie, a znajdujące się na niej wypustki spełniają funkcję gryzaczka. Różnorodne struktury gryzaka masują delikatne dziąsełka i łagodzą ból podczas ząbkowania. Zabawka wykonana została z wysokiej jakości silikonu spożywczego, który jest bezpieczny i łatwy w gryzieniu nawet po ochłodzeniu.
 
Funkcje zabawki:
- atrakcyjny wygląd łyżeczki - zwierzątka, zachęcający do pierwszych posiłków,
- gryzak dla dziecka jest miękki i elastyczny,
- działa łagodząco na dziąsła dziecka,
- idealny kształt i rozmiar umożliwiający chwytanie,
- różnorodna tekstura,
- elastyczny materiał, nie zawierajacy BPA i ftalanów,
- zapakowana w estetyczne pudełeczko.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 3,3x14,5cm 
Numer katalogowy: GG58398
Zabawki - Numer handlowy: 00509

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398 możesz kupić za 16.00 zł. Cena GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Łyżeczka żyrafa żółta 58398?
Atrakcyjna łyżeczka żyrafa to produkt zachęcający do pierwszych posiłków, a także wygodny w trzymaniu i manipulacji gryzak dla dziecka. Produkt jest miękki i elastyczny, wykonany z bezpiecznego silikonu spożywczego.
Zabawki - Numer handlowy: 00508Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator