Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249 - Opis produktu

Grzechocząca ekipa słodziaków rozweseli maluszka, czarując go przy tym wesołym dźwiękiem! W skład zestawu wchodzą dwie skarpetki i bransoletka, ozdobione główkami zwierzątek. Uszyte zostały one z materiałów w kontrastowych kolorach, różniących się fakturami, dzięki czemu stymulują zmysły maleństwa, zachęcając je do sensorycznego poznawania świata. Z zestawu można korzystać w komplecie lub z każdego elementu oddzielnie, wybierając tę grzechotkę, którą w danym momencie maluszek interesuje się najbardziej. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • grzechotka zapinana na rzep;
  • w zestawie: 2 x skarpetka, 1 x grzechotka na rączkę;
  • grzechotka ukryta w głowie zwierzątek;
  • zróżnicowane materiały;
  • materiałowe metki;
  • kontrastowe kolory;
  • wiek: 0m+.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość główki zwierzaka: ok. 7cm
Numer katalogowy: 82249
Zabawki - Numer handlowy: 88281

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249 możesz kupić za 29.99 zł. Cena Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Skarpetki i grzechotka na rączkę 82249?
Grzechocząca ekipa słodziaków rozweseli maluszka, czarując go przy tym wesołym dźwiękiem! W skład zestawu wchodzą dwie skarpetki i bransoletka, ozdobione główkami zwierzątek.
Zabawki - Numer handlowy: 88281Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator