Balibazoo zawieszka królik 82006 - Opis produktu

Kompaktowa zawieszka w kształcie pieska towarzyszyć może bobasowi w każdym miejscu, zdobiąc fotelik, wózeczek czy łóżeczko. Uroczy psiak uszyty został z materiałów o zróżnicowanych wzorach i fakturach, dzięki czemu stymuluje zmysły malucha, wpływając korzystnie na rozwój jego zdolności poznawczych. Łapki pieska zdobi miękki gryzak, który ukoi obolałe ząbkowaniem dziąsełka, i grzechoczącą obręcz wypełnioną kolorowymi kuleczkami. Praktyczny uchwyt, w który wyposażony została zabawka, umożliwia jej łatwe zamocowanie w dowolnym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • kompaktowy rozmiar;
  • zróżnicowane materiały;
  • gryzak;
  • grzechotka;
  • praktyczna zawieszka do przymocowania w wybranych miejscu;
  • wiek: 0m+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 82006
Zabawki - Numer handlowy: 88283

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka królik 82006?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka królik 82006 możesz kupić za 29.99 zł. Cena Balibazoo zawieszka królik 82006 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka królik 82006?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka królik 82006 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka królik 82006 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka królik 82006?
Sówka rozweseli bobasa, umilając spacer i domowy relaks. Do zabawki doczepione są dwa gryzaczki, a w jej wnętrzu kryje się dzwoneczek, który wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu.
Zabawki - Numer handlowy: 88283Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator