Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668 - Opis produktu

Gryzaki są pomocne w ćwiczeniu zdolności manualnych. Chronią przed wsadzaniem brudnych rączek do buzi i ssania paluszków oraz przynoszą ulgę i uspokajają podczas ząbkowania. Dodatkowo dzięki używaniu gryzaków dzieci nabywają umiejętności gaworzenia.
Gryzak frotte banan z uchwytem marki Sassy jest unikalną alternatywą dla tradycyjnych gryzaków. Wiadomo, że dzieci uwielbiają przeżuwać przeróżne rzeczy wykonane z materiałów. Odkręć kieszeń frotte i włóż do środka kostki lodu, aby uzyskać chłodzący okład. Zimna i materiałowa tekstura gryzaka będzie delikatnie masować dziąsła, jednocześnie łagodząc i kojąc ból towarzyszący dziecku podczas wyrzynania się ząbków. Gryzaczek łatwo utrzymać w czystości, ponieważ można go prać w pralce.
Posiada wygodny uchwyt do trzymania, nie zawiera Bisfenolu A.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok.15cm.
Nr katalogowy: S-80668

Zabawki - Numer handlowy: 63112

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzak frotte banan z uchwytem S-80668?
Gryzak frotte banan z uchwytem marki Sassy jest unikalną alternatywą dla tradycyjnych gryzaków. Wiadomo, że dzieci uwielbiają przeżuwać przeróżne rzeczy wykonane z materiałów. Odkręć kieszeń frotte i włóż do środka kostki lodu, aby uzyskać chłodzenie z powodu bolesności podczas ząbkowania. Zimna i materiałowa tekstura gryzaka będzie delikatnie masować dziąsła, jednocześnie łagodząc i kojąc ból towarzyszący dziecku podczas wyrzynania się ząbków.
Zabawki - Numer handlowy: 63112Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator