Jolly Baby Książeczka Playing house EN - Opis produktu

Playing house domek pełen zabawy - to miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z laleczką, którą można bawić się oddzielnie. Na poszczególnych stronach znajdują się elementy z domu, które zapoznają dizecko z różnymi funkcjami. Pozwól dziecku odkryć co można zobaczyć na każdej stronie, włóżcie laleczkę do szeleszczącej kieszonki i porozmawiajcie o tym co widać na obrazku. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 8 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Laleczka jest równocześnie dżwięczną grzechotką, a sama książeczka posiada szeleszczące elementy oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z przedstawionymi miejscami i czynnościami, które robimy w domu w każdym z przedstawionych pomieszczeń. Każda strona to inne miejsce, warte dodatkowej opowieści, dzięki czemu Ty i dziecko spedzicie wiele miłych chwil razem. Laleczkę można włożyć do kieszonki i zabrać razem na spacer, a sama książeczka posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby bez problemu również ją zapakować i korzystać w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- wyjmowana laleczka z grzechotką,
- zobacz co lalaeczka może robić w domku oglądając i układając ją w odpowiednim miejscu na każdej stronie,
- książeczka w języku angielskim,
8-stronna,
- posiada szeleszczące elementy,
- zabawy typu a-kuku,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x19cm, wysokość laleczki: ok.14cm
Numer katalogowy:WLTH8149J-3
Zabawki - Numer handlowy: 17029/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Playing house EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Playing house EN możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Playing house EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Playing house EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Playing house EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Playing house EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Playing house EN?
What should I wear? to materiałowa książeczka z wieloma atrakcjami do odkrycia w języku angielskim.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator