Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590 - Opis produktu

Książeczka gryzaki - zwierzątka to  to 6 oddzielnych kartek z kolorowymi gryzakami, które można połączyć za pomocą plastikowego kółeczka w małą książkę. Na stronach znajdują się liczby, kształty, kolory i zwierzątka. Przekręcając miękkie strony można opowiadać historyjki o zwierzątkach, a szeleszczący dźwięk wywoła zaciekawienie i uśmiech na twarzy twojego dziecka. Plastikowe rogi mają różne struktury i są elastyczne, a kółeczko jest wykonane z twardego plastkiu - wszystkie mogą służyć jako gryzaki.

Funkcje zabawki:
- materiałowa książeczka z uchwytem do zawieszenia, zachęcające dziecko do aktywności i poznawania świata,
12-stronna,
- obracanie kartek rozwija umiejętności manualne,
- szeleszczące strony uwrażliwiają słuch,
- rozwój małej motoryki poprzez zakładanie kartek na kółeczko,
- wspiera rozwój poznawczy poprzez wprowadzenie znaków cyfr i ich rysunkowych liczmanów,
- poznanie podstawowych kształtów geometrycznych,
- intensywne kolory, ciekawe graficzne wzory i postaci są przyjemne dla oka i zachęcają do tworzenia historii do opowiadania,
- ma uchwyt z kółeczkiem, który może też być gryzakiem ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka,  nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię i rozwija zmysły,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość opakowania: ok. 12x124,5cm,
Wielkość książeczki (bez uchwytu) ok.11,5x11,5cm
Numer katalogowy: 80590
Zabawki - Numer handlowy: 17032/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka - gryzaki zwierzęta 80590?
Książeczka gryzaki - zwierzątka to 6 oddzielnych kartek z kolorowymi gryzakami, które można połączyć za pomocą plastikowego kółeczka w małą książkę. Na stronach znajdują się liczby, kształty, kolory i zwierzątka.
Zabawki - Numer handlowy: 17032/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator