Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN - Opis produktu

Black and white farm animal tail cloth book to miękka książeczka w j. angielskim, w której pochowały się różne zwierzaki w kontrastujących biało-czarnych kolorach. Czy uda Ci się rozpoznać do kogo należy każdy z ogonków? Książka posiada szeleszczące strony, a wystające ogonki zachęcają do dotykania i ułatwiają przekręcanie stron najmłodszym dzieciom. Czytadełko ma 10 stron, a na każdej z nich jest inne zwierzątko: pszczoła, świnka, gęś, krowa, kurczak, owca, pies i konik. Możecie wspólnie przekręcać kartki i snuć opowieści o przygodach zwierząt, opowiadać o tym co lubią, jak wyglądają, jakie mają kolory i wzory, gdzie mieszkają... i wiele innych. Dzięki temu maluch pozna nie tylko zwierzęta, ale także ich zwyczaje oraz poszerzy zasób słów oraz zapozna się z konstrukcją zdań. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnej pętelce można ją przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka w j. angielskim,
- 10-stronna,
- ma zabawne, wystające z książeczki i zachęcające do dotykania ogonki, ułatwiające przekładanie kartek najmłodszym maluchom,
- produkt certyfikowany dla najmłodszych, można używać od dnia narodzin,
- wykonana z szeleszczącego materiału,
- posiada pętelkę  na rzep ułatwiającą zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy:WLTH8235J
Zabawki - Numer handlowy: 17029/20

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN możesz kupić za 35.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka z ogonkami Black and white farm animal tail cloth book EN?
Black and white farm animal tail cloth book to miękka książeczka w j. angielskim, w której pochowały się różne zwierzaki w kontrastujących biało-czarnych kolorach. Czy uda Ci się rozpoznać do kogo należy każdy z ogonków? Książka posiada szeleszczące strony, a wystające ogonki zachęcają do dotykania i ułatwiają przekręcanie stron najmłodszym dzieciom.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/20Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator