Jolly Baby Książeczka Animal zoo cloth book EN - Opis produktu

Animal cloth book  - I spoot a ZOO  to materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami w języku angielskim. Zapakowana w eleganckie papierowe pudełeczko, idealna jako prezent. Ma wzmocnione strony dzięki czemu przypomina klasyczną papierową książkę dla najmłoszych, ale jest ona trwała i łatwo przekładać w niej kartki. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie krótkich zdań o dzikich zwierzętach w zoo w języku angielskim. To 24 strony przygód, które przeżyjecie zgadując, porównując, kojarząc i rozpoznając różne futrzaste zwierzęta: panda, lampart, zebra, flaming i żyrafa. Poszczególne strony zostały wzbogacone o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę: ruchome oczy, miłe futerkowe elementy w zwierzęce wzory, strony z okienkiem oraz bezpieczne lusterko do samopoznania. Posiada praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie, pomocny w noszeniu książki przez dziecko oraz zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami, łatwymi do przekładania dla najmłodszych,
- książeczka w języku angielskim,
24-stronna,
- posiada strony z okienkiem,
- zabawne ruchome oczy,
- strukturalne zwierzęce wzory,
- bezpieczne lusterko,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 15,5x3x15,5cm
Numer katalogowy:WLTH8241J-1
Zabawki - Numer handlowy: 17029/27

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator