Zawieszka jednorożec LC27561 - Opis produktu

Zawieszka Jednorożec Tilly to czarodziejski pluszowy konik, który może stać się pierwszym przyjacielem Twojej córeczki. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne. Grzywa jednorożca płynie i faluje w galopie ukazując wszystkie kolory tęczy. Skorzystaj z możliwości użycia kopytek klik-klak oraz pokaż szeleszczące skrzydełka jednorożca, aby zaciekawić tymi odgłosami dziecko.

Funkcje produktu:
- jasne, szeleszczące skrzydełka,
- tęczowa grzywa i ogon,
- 12 różnych struktur materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- 2 kopytka klik-klak do zabawy naśladowania stukotu końskich kopyt,
- 2 szeleszczące kopytka z kontrastującymi biało-czarnymi wzorami od spodu.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok.20x26cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27561

Zabawki - Numer handlowy: 87045

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka jednorożec LC27561?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka jednorożec LC27561 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Zawieszka jednorożec LC27561 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka jednorożec LC27561?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka jednorożec LC27561 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka jednorożec LC27561 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka jednorożec LC27561?
Zawieszka Jednorożec Tilly to czarodziejski pluszowy konik, który może stać się pierwszym przyjacielem Twojej córeczki. Wykonany jest z materiałów o ciekawej strukturze, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne.
Zabawki - Numer handlowy: 87045Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator