Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 - Opis produktu

Magnetyczna tablica suchościeralna farma to świetna podstawa do zabawy i nauki. Można się na niej bawić układając magnetyczne puzzle lub elementy, a także pisać. Uniwersalny format A4 sprawia, że jest idealna do tworzenia rysunków, ale jednocześnie łatwo ją zabrać wszędzie ze sobą. Sprawdzi się jako umilacz czasu podczas podróży w aucie, czy pociągu. Posiada sznureczek dzięki czemu można ją łatwo przenosić, a także wygodnie zawiesić na ścianie. Zabawa na macie rozwija logiczne myślenie, pamięć i małą motorykę. Możesz użyć różnych magnesów znajdujących się w ofercie marki lub dowolnych do tworzenia niesamowitych obrazów. Opowiadanie o utworzonym dizele sprawi, że dziecko rozwinie słownictwo oraz zachęci je do mówienia. Ucz się i baw z przyjemnością!
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.
Wymiary: ok. 32x23,5cm
Nr katalogowy: RK2080-05

Zabawki - Numer handlowy: 90042/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 ?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 możesz kupić za 22.00 zł. Cena Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 ?
Najniższy koszt przesyłki dla Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Magnetyczna tablica suchościeralna farma A4 ?
Magnetyczna tablica suchościeralna to przenośna i funkcjonalna zabawka typu 2w1. Duże pole tablicy magnetycznej, do której można przyczepić magnesy oraz białe tło, po którym można pisać lub malować - to najlepsze rozwiązanie do zabawy i nauki. Dzięki sznureczkowi można ją łatwo przenosić oraz zawiesić w wybranym miejscu.
Zabawki - Numer handlowy: 90042/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator