GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416 - Opis produktu

Niezwykły gryzak kwiatek żółty to użyteczna zabawka, która ukoi ból maluszka podczas ząbkowania. Elastyczne płatki dziecko z łatwością chwyci w każdym miejscu, a trzymając je, będzie mogło manewrować tak, aby sięgnąć gryzaczkiem w odpowiednie miejsce. Delikatne strukturalne wzory znajdujące się na powierzchni dodatkowo stymulują odczucia dotykowe. Otwory w płatkach zachęcają dziecko do prób i testowania, wkładania i wyjmowania paluszków w dziurki, pociągania za płatki, czy w końcu przetestowania go dziąsełkami. Łatwo go umyć i wyczyścić. Zmieści się do każdej torebki. Jest leciutki i poręczny - pokocha go każdy maluch! 

Funkcje zabawki:
elastyczny gryzak,
- struktury łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- dopasowany do małych rączek,
- wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- bardzo lekki, nie ma obawy, że dziecko machając uderzy się boleśnie.

Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 6x8,5cm 
Numer katalogowy: GG40416
Zabawki - Numer handlowy: 00515/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416 możesz kupić za 16.99 zł. Cena GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak uspokajający kwiatek żółty 40416?
Niezwykły gryzak kwiatek żółty to elastyczna zabawka, która ukoi ból maluszka podczas ząbkowania. Płatki mają wzory strukturalne. Łatwo go umyć i wyczyścić. Jest leciutki i poręczny - pokocha go każdy maluch!
Zabawki - Numer handlowy: 00515/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator