GiliGums Gryzak truskawka 45452 - Opis produktu

Gryzak truskawka to ładnie zapakowany owocowy gryzaczek silikonowy w kształcie truskawki zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Owocowy kształt i energetyczny czerwony kolor łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. Ozdobiony delikatnymi wypustkami, które podczas gryzienia delikatnie masują dziąsła. Ich wyprofilowany kształt ułatwia chwytanie i trzymania gryzaka. Żucie dowolnej części miękkiego gryzaka to świetny sposób na stymulację wzrostu zębów i ukojenia podczas ząbkowania. Gryzak jest wykonany z silikonu najwyższej jakości i jest bezpieczny dla dzieci, bez trudu można utrzymać go w czystości. Dodatkowo można go schłodzić w lodówce.

Funkcje zabawki:
elastyczny gryzak truskawka zapakowany w pudełeczko z okienkiem,
- posiada różne wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- wielkość dopasowana do małych rączek,
- wyprofilowany kształt, wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- ładne, prezentowe pudełeczko.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość  zabawki: ok. 6x7,5cm
Wielkość opakowania: ok.10x15x1,5cm
Numer katalogowy: GG45452
Zabawki - Numer handlowy: 00519/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak truskawka 45452?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak truskawka 45452 możesz kupić za 15.90 zł. Cena GiliGums Gryzak truskawka 45452 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak truskawka 45452?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak truskawka 45452 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak truskawka 45452 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak truskawka 45452?
Gryzak truskawka to ładnie zapakowany owocowy gryzaczek silikonowy w kształcie truskawki zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Owocowy kształt i energetyczny czerwony kolor łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne.
Zabawki - Numer handlowy: 00519/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator