GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469 - Opis produktu

Gryzaki owoce 2-pak to estetycznie zapakowany zestaw 2 gryzaków silikonowych zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Ich owocowy kształt (jabłko i truskawka) i pastelowy kolory łączą w sobie walory estetyczne i praktyczne. Ozdobione wypustkami, które podczas gryzienia delikatnie masują dziąsła, a ich kształt oraz wyprofilowany otwór ułatwia chwytanie gryzaków. Żucie dowolnej części miękkiego gryzaka to świetny sposób na stymulację wzrostu zębów i ukojenia podczas ząbkowania. Gryzak jest wykonany z silikonu najwyższej jakości i jest bezpieczny dla dzieci. Można go również schłodzić w lodówce.

Funkcje zabawki:
elastyczne gryzaki (2 szt.) zapakowane w pudełeczko z okienkiem,
- posiadają różne wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- wielkość dopasowana do małych rączek,
- wyprofilowany kształt, wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- zapakowany w prezentowe pudełeczko.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość jednej zabawki: ok. 6x7,5cm
Wielkość opakowania: ok.14x13,5x2,5cm
Numer katalogowy: GG45469
Zabawki - Numer handlowy: 00519/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469 możesz kupić za 25.50 zł. Cena GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzaki owoce 2-pak 45469?
Gryzaki owoce 2-pak to estetycznie zapakowany zestaw 2 gryzaków silikonowych zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Ich owocowy kształt (jabłko i truskawka) i pastelowy kolor łączą w sobie walory estetyczne i praktyczne.
Zabawki - Numer handlowy: 00519/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator