Aktywny supełek LC27128 - Opis produktu

Aktywny supełek pozwala odkrywć nowe niespodzianki wraz z rozwojem dziecka. Dzięki uchwytowi bardzo łatwo przymocować go w wybranym miejscu lub zabrać ze sobą na spacer. Posiada różne rodzaje gryzaków, które przyniosą ulgę ząbkującemu maluszkowi. Niezwykła konstrukcja, wiele końcówek, a na każdej z nich inna zabawa m.in. piszczek, delikatny dzwoneczek, bezpieczne lusterko. Ciekawe materiały: futerko, plusz, atłasowe supełki, jak również różne tekstury wpływają na rozwój zmysłu, dotyku, wzroku, a nawet słuchu dzięki szeleszczącym elementom. Piękne kolory i ciekawe kontrastujące wzory przyciągają zainteresowanie malucha.

Funkcje produktu:
- zabawnie piszczy po naciścięciu kwiatuszka,
- elastyczna gwiazdka z wypukłościami pełni funkcję gryzaka,
- 2 klekoczące kółeczka, łatwe do chwycenia, służące również jako gryzaki,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- zabawna kula wydająca grzechoczące dźwięki z satynowymi supełkami,
- szeleszczący trójkąt,
- serduszko z kontrastowymi biało-czarnymi paskami oraz bezpiecznym lusterkiem.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 17,5x17,5x14 cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27128

Zabawki - Numer handlowy: 87072

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Aktywny supełek LC27128?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Aktywny supełek LC27128 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Aktywny supełek LC27128 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Aktywny supełek LC27128?
Najniższy koszt przesyłki dla Aktywny supełek LC27128 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Aktywny supełek LC27128 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Aktywny supełek LC27128?
Aktywny supełek to zawieszka o niezwykłej konstrukcji z wieloma końcówkami, na końcu każdej znajdują się niespodzianki do odkrycia: piszczek, grzechotka, elastyczny gryzak, 2 kółeczka, szeleszczący trójkąt i bezpieczne lusterko.
Zabawki - Numer handlowy: 87072Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator