TuliFun Kosmiczne Trio TF50754 - Opis produktu

Kosmiczne trio to zestaw 3 kosmicznych zabawek z potrójną dawką sensoryki. Dotykaj, obracaj i wciskaj. Każda z nich została wyposażona w kolorowe elementy stymulujące wzrok, klikające kuleczki do wciskania typu pop it, które pobudzają zmysł słuchu oraz zróżnicowane wypustki rozwijające zmysł dotyku. Dodatkowo w zestawie znajdują się praktyczne przyssawki, pozwalające na przymocowanie zabawek do dowolnej płaskiej, gładkiej powierzchni i obracanie ich paluszkiem. Obserwacja obracających się zabawek daje wiele radości i zapoznaje ze związkami przyczynowo-skutkowymi, a ich różne kolory i kształty powodują, że efekty są zróżnicowane. 
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Funkcje zabawki:
- 3 zabawki,
- 3 sposoby zabawy: dotykaj, obracaj, wciskaj,
- w zestawie odczepiane przyssawki,
- obrotowe elementy,
- kuleczki do wciskania,
kontrastowe kolory, wyraziste graficzne wzory i postacie,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Seria TULIFAN 

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Wielkość: ok. 33x6,5x18cm
Numer katalogowy: TF50754
Zabawki - Numer handlowy: 50208

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje TuliFun Kosmiczne Trio TF50754?
Aktualnie w najniższej cenie produkt TuliFun Kosmiczne Trio TF50754 możesz kupić za 39.00 zł. Cena TuliFun Kosmiczne Trio TF50754 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka TuliFun Kosmiczne Trio TF50754?
Najniższy koszt przesyłki dla TuliFun Kosmiczne Trio TF50754 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt TuliFun Kosmiczne Trio TF50754 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać TuliFun Kosmiczne Trio TF50754?
Kosmiczne trio to zestaw 3 kosmicznych zabawek z potrójną dawką sensoryki. Dotykaj, obracaj i wciskaj. Każda została wyposażona w kolorowe elementy stymulujące wzrok, klikające kuleczki do wciskania typu pop it, które pobudzają zmysł słuchu oraz zróżnicowane wypustki rozwijające zmysł dotyku.
Zabawki - Numer handlowy: 50208Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator