Świetlna stacja S-80058 - Opis produktu

Świetlna stacja rozwija umiejętność logicznego myślenia, dzięki wizualnym i dotykowym funkcjom, które skupiają uwagę dziecka. Unikalne faktury, kształty i materiały do odkrywania i rozróżniania.
Ustaw stację na przyssawce na gładkiej powierzchni przed dzieckiem i pokaż mu, jak się cała kręci. Pozwól na obserwacje, co się dzieje z poszczególnymi zabawkami. Pomóż zakręcić piłkę w kropki, aby zobaczyć jak świeci i i pozwól dziecku odkryć to na własną rękę.
Pokaż dziecku, jak wprawić elementy w ruch przy dotykaniu całą dłonią, a następnie tylko palcem wskazującym. Obracające się piłeczki zapoznają dziecko z zależnościami przyczynowo-skutkowymi. Maluch może obserwować ruch, światło oraz słuchać jak grzechoczą koraliki.
Dziecko będzie doskonaliło precyzję ruchów poprzez dokładny dotyk poszczególnych kolorowych elementów.
Na koniec, wyjmij grzechotkę z bazy, aby dziecko mogło bawić się nią oddzielnie i trzymać samodzielnie w ręku.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80058

Zabawki - Numer handlowy: 63058

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Świetlna stacja S-80058?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Świetlna stacja S-80058 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Świetlna stacja S-80058 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Świetlna stacja S-80058?
Najniższy koszt przesyłki dla Świetlna stacja S-80058 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Świetlna stacja S-80058 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Świetlna stacja S-80058?
Świetlna Stacja rozwija umiejętność logicznego myślenia, dzięki wizualnym i dotykowym funkcjom. Unikalne kształty oraz faktury pobudzą zmysł wzroku i dotyku dziecka, a świecąca kula nauczy je efektu przyczyna-skutek.
Zabawki - Numer handlowy: 63058Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator