Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166 - Opis produktu

Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem to niezwykle interesująca zabawka dla dziecka. Maluch uwielbia spoglądać na wielkie oczy, bo dookoła nich jest bezpieczne lusterko, które odzwierciedla świat, a także można oglądać swoje odbicie. Dzięki uchwytowi bardzo łatwo przymocować zawieszkę w wybranym miejscu lub zabrać ze sobą na spacer.
Na dole lusterka zostały umieszczone zabawki:
- dzwoneczek-rybka,
- piszczek-krabik
- oraz materiałowe gwiazdki.
Oprócz tego znajdują się tam kolorowe, satynowe wstążeczki, zachęcające do chwytania, nauki kolorów i ich liczenia. Ma ciekawe materiały, różne tekstury do odkrycia, kontrastujące wzory i zabawną grzywkę.

Funkcje produktu:
- zawieszka z bezpiecznym lusterkiem,
- przy poruszaniu słychać delikatny dźwięk dzwoneczka w kształcie rybki,
- po przyciśnięciu kraba usłyszymy dźwięk piszczka,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiające uwagę,
- barwne, satynowe wstążeczki,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, faktura materiału, ciekawe elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 24x10x10cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27166

Zabawki - Numer handlowy: 87076

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem LC27166?
Zawieszka podwodne zwierzątka z lusterkiem to niezwykle interesująca zabawka dla dziecka. Maluch uwielbia spoglądać na wielkie oczy, bo dookoła nich jest bezpieczne lusterko, które odzwierciedla świat, a także można oglądać swoje odbicie. Zbawka ma piszczek i delikatne dzwoneczki.
Zabawki - Numer handlowy: 87076Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator