Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047 - Opis produktu

Rymujący smartfon małpka wyróżnia się na rynku tego typu zabawek możliwością nagrywania głosu, a następnie odtwarzania go. Nagranie można zmieniać za pomocą żółtego suwaka i odsłuchiwać je w wersji naturalnej lub zniekształconej. Dzięki tej opcji zabawa będzie długa, twórcza i wyjątkowo wesoła. W drugiej opcji zabawy fioletowa małpka pomacha do Ciebie łapką, a naciśnięcie wybranego przycisku sprawi, że usłyszymy tematyczną rymowankę oraz realistyczne lub radosne odgłosy. Praktyczny wyłącznik dźwięku, umieszczony z boku smartfonu, pozwala na wyłączenie go. Bawiąc się nim, dziecko rozwija małą motorykę, wymowę oraz percepcję słuchową. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- smartfonik mówi w j. polskim,
- opcja nagrywania głosu,
- funkcja odtwarzania nagrania w wersji naturalnej,
- funkcja modyfikacji odtwarzanego nagrania dzięki suwakowi zmiany głosu,
- wyłącznik dźwięku,
- słuchaj tematycznych rymowanek,
- odkrywaj realistyczne i zabawne odgłosy,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 misiąca życia.
Zabawka wymaga 2 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 21x5x12,5cm, wielkość zabawki ok. 15x10cm.
Numer katalogowy: DD42047
Zabawki - Numer handlowy: 50178

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047 możesz kupić za 58.00 zł. Cena Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 58.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047?
Najniższy koszt przesyłki dla Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rymujący smartfon małpka z nagrywaniem głosu DD42047?
Rymujący smartfon małpka, to pierwszy telefon, w którym zabawna małpka pochowała mnóstwo tematycznych rymowanek i realistycznych odgłosów. Posiada funkcję nagrywania i odtwarzania głosu, z możliwością jego modyfikacji.
Zabawki - Numer handlowy: 50178Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator