Gra Mistrz pamięci 62161 - Opis produktu

Mistrz pamięci to gra, dzięki której ćwiczymy pamięć i świetnie się bawimy. Przeznaczona dla 1-6 graczy. Można grać samemu lub w towarzystwie. Czas rozgrywki to 15-20 minut. Słuchaj, odgaduj kategorie, zapamiętuj sekwencje dźwięków i wygraj! Do wyboru aż 6 kategorii dźwiękowych i 100 dźwięków. Jak grać?
1. Słuchaj: Prowadzący odtworzy dźwięk i wybierze gracza.
2. Zgadnij: Z jakiej kategorii pochodzi dźwięk? Naciśnij odpowiedni przycisk. Wybierasz spośród 6 kategorii: ludzie, zwierzęta, przedmioty, środki transportu, miejsca i instrumenty muzyczne.
3. Zapamiętaj: Jeśli prawidłowo odpowiesz, kolejny gracz zgaduje, wydłużając sekwencję dźwięków do zapamiętania.
4. Wygraj: Odgadnij jak najwięcej dźwięków i zostań Mistrzem pamięci!
Mistrz pamięci to gra typu 4w1. Nie będzie nudno! Możesz przetestować, w której z 4 rodzajów rozgrywek będziesz najlepszy. Pierwsza gra to Sekwencje dźwięków. Twoim zadaniem jest wysłuchanie i odgadnięcie kategorii poszczególnych dźwięków tworząc coraz dłuższe sekwencje. Druga propozycja gry to Odwrócenie, w której masz odtworzyć sekwencję, ale w odwrotnej kolejności. Trzecia - Pominięcie, gdzie odtwarzasz sekwencję, ale z pominięciem wykluczonej kategorii. I ostatnia gra, najtrudniejsza, to Mix, która stanowi połączenie wszystkich opisanych gier.

Funkcje zabawki:
- gra dla 1-6 graczy od 8 roku życia,
- 6 kategorii i 100 dźwięków,
- 4w1 to aż 4 gry w jednej zabawce,
- może grać tylko jedna osoba,
- ćwiczy pamięć i koncentrację oraz rozwija muzycznie,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 27x27x5cm
Numer katalogowy: DD62161
Zabawki - Numer handlowy: 50135

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Mistrz pamięci 62161?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Mistrz pamięci 62161 możesz kupić za 105.00 zł. Cena Gra Mistrz pamięci 62161 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 105.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Mistrz pamięci 62161?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Mistrz pamięci 62161 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Mistrz pamięci 62161 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Mistrz pamięci 62161?
Mistrz pamięci to gra dla 1- graczy, dzięki której ćwiczymy pamięć i świetnie się bawimy. Można grać samemu lub w towarzystwie. Słuchaj, odgaduj kategorie, zapamiętuj sekwencje dźwięków i wygraj! Do wyboru aż 6 kategorii dźwiękowych i 100 dźwięków.
Zabawki - Numer handlowy: 50135Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator