Gra Mistrz pamięci 62161 - Opis produktu

Mistrz pamięci to gra, dzięki której ćwiczymy pamięć i świetnie się bawimy. Przeznaczona dla 1-6 graczy. Można grać samemu lub w towarzystwie. Czas rozgrywki to 15-20 minut. Słuchaj, odgaduj kategorie, zapamiętuj sekwencje dźwięków i wygraj! Do wyboru aż 6 kategorii dźwiękowych i 100 dźwięków. Jak grać?
1. Słuchaj: Prowadzący odtworzy dźwięk i wybierze gracza.
2. Zgadnij: Z jakiej kategorii pochodzi dźwięk? Naciśnij odpowiedni przycisk. Wybierasz spośród 6 kategorii: ludzie, zwierzęta, przedmioty, środki transportu, miejsca i instrumenty muzyczne.
3. Zapamiętaj: Jeśli prawidłowo odpowiesz, kolejny gracz zgaduje, wydłużając sekwencję dźwięków do zapamiętania.
4. Wygraj: Odgadnij jak najwięcej dźwięków i zostań Mistrzem pamięci!
Mistrz pamięci to gra typu 4w1. Nie będzie nudno! Możesz przetestować, w której z 4 rodzajów rozgrywek będziesz najlepszy. Pierwsza gra to Sekwencje dźwięków. Twoim zadaniem jest wysłuchanie i odgadnięcie kategorii poszczególnych dźwięków tworząc coraz dłuższe sekwencje. Druga propozycja gry to Odwrócenie, w której masz odtworzyć sekwencję, ale w odwrotnej kolejności. Trzecia - Pominięcie, gdzie odtwarzasz sekwencję, ale z pominięciem wykluczonej kategorii. I ostatnia gra, najtrudniejsza, to Mix, która stanowi połączenie wszystkich opisanych gier.

Funkcje zabawki:
- gra dla 1-6 graczy od 8 roku życia,
- 6 kategorii i 100 dźwięków,
- 4w1 to aż 4 gry w jednej zabawce,
- może grać tylko jedna osoba,
- ćwiczy pamięć i koncentrację oraz rozwija muzycznie,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 27x27x5cm
Numer katalogowy: DD62161
Zabawki - Numer handlowy: 50135

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator