Słonik fontanna z piłeczkami DD49460 - Opis produktu

Słonik fontanna z piłeczkami zapewni wspaniałą zabawę na długi czas. Wewnątrz słonika znajduje się 6 kolorowych piłeczek. Aby rozpocząć zabawę należy nacisnąć myszkę, która uruchamia mechanizm wprowadzający piłeczki w ruch. Wyrzucane piłeczki odbijają się od listka i specjalną zjeżdżalnią wracają z powrotem do środka słonika. Dodatkową atrakcją jest przycisk w kształcie małpki, po naciśnięciu którego usłyszymy zabawne dźwięki i wesołą muzykę.

Funkcje zabawki:
- naciśnij myszkę, aby uruchomić wystrzeliwanie piłeczek,
- naciśnij małpkę, a usłyszysz melodię i zabawne dźwięki,
- kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową,
- pomaga w poznawaniu świata,
- zachęca do poznawania kolorów,
- pomaga zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe
- kształtuje zdoloności motoryczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Produkt wymaga 4 baterii typuC 1.5V LR14 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 49x15x25cm
Numer katalogowy: DD49460
Zabawki - Numer handlowy: 88077

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Słonik fontanna z piłeczkami DD49460?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Słonik fontanna z piłeczkami DD49460 możesz kupić za 109.00 zł. Cena Słonik fontanna z piłeczkami DD49460 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 109.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Słonik fontanna z piłeczkami DD49460?
Najniższy koszt przesyłki dla Słonik fontanna z piłeczkami DD49460 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Słonik fontanna z piłeczkami DD49460 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Słonik fontanna z piłeczkami DD49460?
Słonik fontanna z piłeczkami zapewni wspaniałą zabawę z piłeczkami na długi czas. Naciśnij myszkę, aby uruchomić wystrzeliwanie piłeczek lub małpkę, żeby usłyszeć zabawne dźwięki i wesołą melodię.
Zabawki - Numer handlowy: 88077Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator