Gra edukacyjna Wesołe patelnie - Opis produktu

Gra Wesołe patelnie to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 99 lat. W rozgrywce może brać udział od 2 do 4 graczy. Dzieci grając, świetnie się bawią oraz ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Celem gry jest zebranie wszystkich składników przedstawionych na patelni szybciej niż inni. Każdy lubi smacznie zjeść! Ale żeby to zrobić trzeba przygotować składniki, aby znalazły się jak najszybciej w komplecie na twojej patelni. Uważnie przyjrzyj się swoim składnikom i rozpocznij zabawę. Wybrana osoba wyciąga z woreczka kartę z produktem i kładzie ją na stole. Ten z graczy, który zauważy ją u siebie na patelni musi jako pierwszy przykryć smakołyk swoją patelnią, a wtedy zabiera go do swojej kolekcji. Jednak jeśli gracz przypadkowo nakryje pułapką produkt, który nie jest mu potrzebny, musi oddać tę kartę oraz jedną ze swoich wcześniej wygranych kart do ogólnej puli w woreczku. Gracz, który jako pierwszy zbierze wszystkie swoje składniki musi zawołać "Patelnia!". Po sprawdzeniu, czy wszystkie produkty zebrano prawidłowo - zostaje zwycięzcą. 
W zestawie znajdują się: 4 patelnie, 30 kart, woreczek, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 99 lat.

Nr katalogowy: RK1020-05

Zabawki - Numer handlowy: 90035/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Wesołe patelnie?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Wesołe patelnie możesz kupić za 30.00 zł. Cena Gra edukacyjna Wesołe patelnie jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 30.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Wesołe patelnie?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Wesołe patelnie wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Wesołe patelnie jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Wesołe patelnie?
Gra Wesołe patelnie to propozycja zabawy dla 2-4 osób w wieku od 5 do 99 lat. Celem gry jest zebranie wszystkich składników przedstawionych na patelni szybciej niż inni. Każdy lubi smacznie zjeść! Przyjrzyj się uważnie i sprawdź czy będziesz najszybszy!
Zabawki - Numer handlowy: 90035/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator