Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988 - Opis produktu

Limonkowy przyjaciel w rozmiarze XXL wprawi malucha w dobry nastrój! Ten uroczy piesek posiada miękkie futerko i długie łapki, przez co stworzony jest do przytulania. Pluszak rozweseli każde wnętrze, zdobiąc dziecięce łóżeczko czy regał. Piesek dostępny jest także w innych wersjach kolorystycznych, poznaj wszystkich pluszowych przyjaciół z serii Tulimy! Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • duży rozmiar;
  • miękki plusz;
  • idealny do przytulania;
  • może stanowić dekorację dziecięcego pokoju;
  • dostępny w kilku kolorach do wyboru (każdy kolor sprzedawany oddzielnie);
  • wiek: 0+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81988
Zabawki - Numer handlowy: 88273/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988 możesz kupić za 39.99 zł. Cena Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Piesek Tulimy Limonka 58cm 81988?
Limonkowy przyjaciel w rozmiarze XXL wprawi malucha w dobry nastrój! Ten uroczy piesek posiada miękkie futerko i długie łapki, przez co stworzony jest do przytulania.
Zabawki - Numer handlowy: 88273/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator