Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044 - Opis produktu

Książeczka harmonijka krówka to pierwsza książeczka bobasa. Jest dwustronna i składana, swym zmiennym kształtem zwierzątka inspiruje dziecko. Została zaprojektowana, by wpływać na rozwój maleństwa już od pierwszych dni życia. W tym czasie wzrok dziecka przyciągają zdecydowane, kontrastowe i wyraziste kolory oraz wzory. Całość jest wykonana z milutkich, przyjemnych w dotyku materiałów o zróżnicowanych fakturach mających znaczenie w rozwoju sensorycznym. W środku kryją się niespodzianki: bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka i kontrastowe obrazki. Górę zdobią materiałowe, kolorowe metki, także różniące się fakturami. Te aktywizujące elementy zachęcają malucha do leżenia na brzuszku i podnoszenia głowy.
Dzięki formie harmonijki, książeczkę możemy rozłożyć na płasko i za pomocą specjalnych tasiemek, przyczepić ją w wybranym miejscu, np. przywiązać do szczebelków dziecięcego łóżeczka, gdzie będzie pełnić również rolę ochraniacza.

Funkcje zabawki:
- forma rozkładanej harmonijki w kształcie krówki,
- 10 stron,
- szeleszczące uszy,
- kontrastowe kolory, wyraziste graficzne wzory i postacie,
- kolorowe, materiałowe metki,
- lusterko do samopoznania dziecka,
- tasiemki do przywiązywania do łóżeczka lub w innym miejscu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: złożona ok. 30x16cm
Numer katalogowy: 81044
Zabawki - Numer handlowy: 88264/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Książeczka harmonijka krówka 81044?
Książeczka harmonijka krówka jest dwustronna i składana wspierająca rozwój sensoryczny. Zaprojektowana, by wpływać na rozwój maleństwa już od pierwszych dni życia. Uszyta z przyjemnych w dotyku materiałów o zróżnicowanych fakturach. Ma kontrastowe i wyraziste kolory oraz wzory, a także aktywizujące elementy: bezpieczne lusterko i metki.
Zabawki - Numer handlowy: 88264/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator