Balibazoo Zawieszka lalka Balbinka 81133 - Opis produktu

Zawieszka lalka Balbinka może stać się pierwszą przyjaciółką Twojego dziecka. Ta pluszowa lala wykonana jest z materiałów o ciekawych graficznych i kontrastujących wzorach, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne, które stymulują i wspierają rozwój zdolności poznawczych dziecka. Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału zachęcają dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysły: dotyku, słuchu i wzroku. Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka umieszczonego w brzuszku,
- posiada kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku,
- elastyczny gryzak z fakturą w kształcie czerwonego serduszka,
- kolorowe sznurówki do wiązania bucików,
- sukienka i buciki wykonane z pięknych różnobarwnych tkanin o ciekawych wzorach i strukturach,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Długość zabawki: ok. 28cm (bez zawieszki)
Numer katalogowy: 81133
Zabawki - Numer handlowy: 88265/07

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator