Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133 - Opis produktu

Zawieszka lalka Nicole może stać się pierwszą przyjaciółką Twojego dziecka. Ta pluszowa lala wykonana jest z materiałów o ciekawych graficznych i kontrastujących wzorach, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne, które stymulują i wspierają rozwój zdolności poznawczych dziecka. Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału zachęcają dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysły: dotyku, słuchu i wzroku. Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka umieszczonego w brzuszku,
- posiada kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku,
- elastyczny gryzak z fakturą w kształcie czerwonego serduszka,
- kolorowe sznurówki do wiązania bucików,
- sukienka i buciki wykonane z pięknych różnobarwnych tkanin o ciekawych wzorach i strukturach,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Długość zabawki: ok. 28cm (bez zawieszki)
Numer katalogowy: 81133
Zabawki - Numer handlowy: 88265/07

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133 możesz kupić za 40.99 zł. Cena Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka lalka Nicole 81133?
Zawieszka lalka Nicole może stać się pierwszą przyjaciółką Twojego dziecka z dzwoneczkiem. Ta pluszowa lala wykonana jest z materiałów o ciekawych graficznych i kontrastujących wzorach, posiada różnorodne elementy i funkcje edukacyjne, które stymulują i wspierają rozwój zdolności poznawczych dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 88265/07Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator