Sensoryczne roślinki pop it DD45190 - Opis produktu

Sensoryczne roślinki pop it to bąbelkowa wgniatanka, która zapewni moc wciskającej, odprężającej zabawy! Kolorowe owoce i warzywa zrelaksują i zapewnią zajęcie małym rączkom, poznającym świat. Zabawa polega na wgniataniu miękkich kuleczek, w celu przepchnięcia ich na drugą stronę zabawek. W awokado znajduje się jedna kuleczka, imitująca pestkę, a w groszku, trzy kuleczkowe ziarenka. Wciskaniu kuleczek towarzyszy wesoły odgłos trzaskania. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- 2 zabawki w zestawie: awokado i strączek fasolki z groszkiem,
- zabawa polega na wciskaniu miękkich kuleczek, w celu przepchnięcia ich na drugą stroną zabawki,
- czynność relaksuje i uspokaja,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysły oraz zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi.
- wykonane z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 misiąca życia.
Wymiary opakowania: 15x4x15cm,
Wielkość zabawk: awokado ok.8,5cm, fasolka ok. 14cm.
Numer katalogowy: DD45190
Zabawki - Numer handlowy: 50182

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator