Sensoryczne roślinki pop it DD45190 - Opis produktu

Sensoryczne roślinki pop it to bąbelkowa wgniatanka, która zapewni moc wciskającej, odprężającej zabawy! Kolorowe owoce i warzywa zrelaksują i zapewnią zajęcie małym rączkom, poznającym świat. Zabawa polega na wgniataniu miękkich kuleczek, w celu przepchnięcia ich na drugą stronę zabawek. W awokado znajduje się jedna kuleczka, imitująca pestkę, a w groszku, trzy kuleczkowe ziarenka. Wciskaniu kuleczek towarzyszy wesoły odgłos trzaskania. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- 2 zabawki w zestawie: awokado i strączek fasolki z groszkiem,
- zabawa polega na wciskaniu miękkich kuleczek, w celu przepchnięcia ich na drugą stroną zabawki,
- czynność relaksuje i uspokaja,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysły oraz zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi.
- wykonane z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 misiąca życia.
Wymiary opakowania: 15x4x15cm,
Wielkość zabawk: awokado ok.8,5cm, fasolka ok. 14cm.
Numer katalogowy: DD45190
Zabawki - Numer handlowy: 50182

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sensoryczne roślinki pop it DD45190?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sensoryczne roślinki pop it DD45190 możesz kupić za 21.00 zł. Cena Sensoryczne roślinki pop it DD45190 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sensoryczne roślinki pop it DD45190?
Najniższy koszt przesyłki dla Sensoryczne roślinki pop it DD45190 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sensoryczne roślinki pop it DD45190 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sensoryczne roślinki pop it DD45190?
Sensoryczne roślinki pop it: awokado i groszek to bąbelkowa wgniatanka, która zapewni moc wciskającej, odprężającej zabawy! Kolorowe owoce i warzywa zrelaksują i zapewnią zajęcie małym rączkom, poznającym świat. Zabawa polega na wgniataniu miękkich kuleczek, w celu przepchnięcia ich na drugą stronę zabawek.
Zabawki - Numer handlowy: 50182Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator