Zegar tik-tak DD8987 - Opis produktu

Wesoły zegar Tik-Tak poprzez zabawę uczy rozpoznawać godziny, kształty, kolory oraz cyfry. Zegar jest dwujęzyczny, uczy dziecko podstaw języka angielskiego oraz podaje informacje w języku polskim. Można ustawić tryb zabawy w obu językach.
Posiada dwustopniową regulację głośności. Świecące przyciski zachęcają do nauki rozpoznawania kształtów i kolorów.
Przycisk Zegar pozwala na naukę godzin. Kiedy dziecko przesunie wskazówki na wybrane miejsca usłyszy informacje o ustawionej przez siebie godzinie. Same wskazówki są wygodne do przesuwania małymi rączkami.
Przycisk Quiz uruchamia zabawę, w której dziecko po usłyszeniu godzin ma ją ustawić na zegarze.
Przycisk Zabawne melodie pozwala je uruchomić,
a przycisk Powtarzanie jest bardzo przydatny do utrwalenia nowo poznanej godziny.
Migające kolorowe światełka, melodyjki, a także przyjemny głos lektora ułatwią i umilą czas zabawy, a rączka do trzymania pomoże dziecku na wygodne przemieszczanie się z zabawką w ręku.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR6AA, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 26x10x25,5cm
Numer katalogowy: DD8987
Zabawki - Numer handlowy: 88005

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 08-11-2018

    Świetnie wykonany, piękne kolory. Mały uczy się i bawi jednocześnie. Fajna zabawka

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator