Robot Kosma DD9857 - Opis produktu

Robot Kosma to zielony ufoludek, który posiada niezwykłe zdolności! Pomimo, iż nie pochodzi z naszej planety chcialby nas poznać. Aby rozpocząć zabawę, naciśnij na głowę Kosmy, a zacznie jeździć do przodu i do tyłu. Robocik ma ruchomą głowę, rączkii tułów.Ten zielony stworek porusza się w kosmicznie zabawny sposób. Na brzuszku Kosmy znajduje się aktywny przycisk, który uruchamia światełka i dźwięk. Obserwuj jego świecące na niebiesko oczy oraz zielony przycisk, słuchaj robocich odgłosów i… spróbuj go złapać
Zabawka zachęca do:
- wspólnej zabawy z rodzicami,
- pobudzania wszystkich zmysłów,
- rozwijania wyobraźni,
- kształtowania zdolności motorycznych.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 16,5x14,5x21,5cm
Wysokość zabawki: 16cm.
Numer katalogowy: DD9857


Zabawki - Numer handlowy: 88181

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robot Kosma DD9857?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robot Kosma DD9857 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Robot Kosma DD9857 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robot Kosma DD9857?
Najniższy koszt przesyłki dla Robot Kosma DD9857 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robot Kosma DD9857 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robot Kosma DD9857?
Robot Kosma to zielony stworek, który zachęca do wspólnej zabawy. Jeździ w dwóch kierunkach: do przodu i do tyłu, świeci i wydaje zabawne kosmiczne dźwięki.
Zabawki - Numer handlowy: 88181Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator