GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582 - Opis produktu

Grzechotka kwiatek czerwony rozbawi dziecko wesołym grzechotaniem! We wnętrzu zabawki kryje się grzechocząca kulka, a naokoło niej znajdują się elastyczne płatki- pętelki, które ułatwiają najmłodszym chwytanie zabawki. Pętelki są strukturalne tj wyposażone w wypustki, dzięki którym sprawdzą się one także w roli gryzaka.

Funkcje zabawki:
- całkowicie bezpieczna grzechotka i gryzak w jednym wykonany z wysokiej jakości silikonu,
- zaprojektowana w taki sposób, aby nadawć się do żucia i uchwycenia w każdym miejscu,
- przyjemna w dotyku i lekka, maluszek nie zrobi sobie nią krzywdy aktywnie potrząsając,
- zapewnia wszechstronną stymulację zmysłów,
- przyjemnie grzechocze podczas ruchu,
- łagodzi ból podczas ząbkowania,
- ładne opakowanie stanowi miły dodatek zachęcający do wyboru produktu jako prezentu.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 8,5x10cm 
Numer katalogowy: GG58329
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582 możesz kupić za 20.00 zł. Cena GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Grzechotka kwiatek czerwona 45582?
Grzechotka kwiatek zielona rozbawi dziecko wesołym grzechotaniem! We wnętrzu zabawki kryje się grzechocząca kulka, a naokoło niej znajdują się elastyczne płatki- pętelki, które ułatwiają najmłodszym chwytanie zabawki. Pętelki są strukturalne tj wyposażone w wypustki, dzięki którym sprawdzą się one także w roli gryzaka.
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator