Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135 - Opis produktu

Zabawka muzyczna - gitara wygrywa znajome melodie w rockowym brzmieniu. Dzięki niej dziecko zapozna się z zasadą przyczyna-skutek. Pokaż dziecku, które przyciski naciskać, aby zagrała muzyka!
Porozmawiaj z dzieckiem na temat kolorów i muzyki. Potrząśnij, aby usłyszeć grzechotanie barwnych koralików. Różnorodność dźwięków i kontrastujące kolory angażują uwagę maleństwa i zapewniają świetną zabawę.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary ok. 8x18x3cm.
Nr katalogowy: S-80135

Zabawki - Numer handlowy: 63058

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135?
Najniższy koszt przesyłki dla Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gitara muzyczna - gwiazda rocka S-80135?
Zabawka muzyczna - gitara wygrywa znajome melodie w rockowym brzmieniu. Dzięki niej dziecko zapozna się z zasadą przyczyna-skutek. Pokaż dziecku, które przyciski naciskać, aby zagrała muzyka!
Zabawki - Numer handlowy: 63058Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator