Robaczki go go S-80036 - Opis produktu

Zestaw 3 zawieszek robaczki go go. Symetryczne kształty postaci, zdecydowana kreska ukazująca buźkę i żywe, kontrastujące kolory to niewątpliwe atuty produktu, sprawiające że nawet najmłodsze dziecko będzie je widziało wyraźnie. Różne dźwięki zachęcają dziecko do poszukiwania źródła dźwięku i obracania głowy, a możliwość zawieszenia każdej z zabawek oddzielnie w innym miejscu sprawia, że są niezmiernie wygodne i łatwo dostępne dla malucha.
Robaczki dzięki rzepom można zawiesić z łatwością przy foteliku samochodowym, wózku, łóżeczku lub macie gimnastycznej.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary ok.: 19x16x7cm
Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80036

Zabawki - Numer handlowy: 63050

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robaczki go go S-80036?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robaczki go go S-80036 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Robaczki go go S-80036 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robaczki go go S-80036?
Najniższy koszt przesyłki dla Robaczki go go S-80036 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robaczki go go S-80036 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robaczki go go S-80036?
Symetryczne kształty postaci, zdecydowana kreska ukazująca buźkę i kontrastujące kolory to niewątpliwe atuty produktu, sprawiające że nawet najmłodsze dziecko będzie je widziało wyraźnie. Różne dźwięki zachęcają dziecko do poszukiwania źródła dźwięku.
Zabawki - Numer handlowy: 63050Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator