Rozkołysana lama DD50362 - Opis produktu

Rozkołysana lama to wspaniała zabawka rozwojowa i wymarzony kompan do zabawy. Kiedy zwierzak jedzie zabawnie kołysze głową na boki. Lama wyposażona jest w cztery kółeczka o nieregularnym kształcie, co zapewnia ciekawy efekt wizualny podczas przemieszczania się. Dodatkowo, dzięki napędowi frykcyjnemu, kółka można nakręcić i postawione na podłodze zwierzątko pojedzie samodzielnie do przodu. Na boku lamy siedzi biedroneczka, która przy przesuwaniu wydaje terkoczący dźwięk. Zabawka stymuluje wszystkie zmysły, zachęca do aktywności i rozweselają każde dziecko.

Funkcje produktu:
- do ciągnięcia na sznureczku lub prowadzenia rączką,
- podczas jazdy głowa zwierzaka zabawnie kiwa się na boki,
- przeciągnij kołami do tyłu, a zwierzątko samo pojedzie do przodu,
- przesuwana, terkocząca biedronka z boku,
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: 15x12,5x21,5cm, wielkość zabawki ok.14x12cm.
Numer katalogowy: DD50362
Zabawki - Numer handlowy: 50199/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Rozkołysana lama DD50362?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Rozkołysana lama DD50362 możesz kupić za 25.90 zł. Cena Rozkołysana lama DD50362 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Rozkołysana lama DD50362?
Najniższy koszt przesyłki dla Rozkołysana lama DD50362 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Rozkołysana lama DD50362 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Rozkołysana lama DD50362?
Rozkołysana lama na sznureczku, z napędem frykcyjnym, bez baterii. To wspaniała zabawka rozwojowa i wymarzony kompan do zabawy. Ciekawe efekty wizualne podczas jazdy: kołysząca się głowa i ruch nieregularnych kół oraz słuchowe: terkocząca biedronka.
Zabawki - Numer handlowy: 50199/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator