Edukacyjny królik Franio DD30002 - Opis produktu

Edukacyjny króliczek Franio został stworzony do przytulania. To najsłodszy i najmilszy pierwszy interaktywny przyjaciel dziecka. A oprócz tego mądry króliczek opowie najmłodszym o podstawach dobrego wychowania, nauczy zwrotów grzecznościowych i udzieli cennych rad! Każda z edukacyjnych łapek Frania kryje inną niespodziankę. Jedna zachęca do gimnastyki przy dźwiękach piosenki, druga poświęcona jest witaminom, czyli pysznym owocom i warzywom, trzecia mówi o króliczku, a czwarta, dzieli się z maluchami mądrymi radami. Łapki posiadają praktyczną opcję włącz/wyłącz. Franio wspaniale łączy naukę z zabawą, dzięki czemu wszystkie edukacyjne treści przekazuje dzieciom w miły i przystępny sposób. Miły głos na nagraniach, dobre teksty i piosenki zachęcają dziecko do zabawy.

Funkcje produktu:
- zabawka mówi w języku polskim,
- interaktywne przyciski ukryte w łapkach, pierwsze kliknięcie uruchamia dźwięki, kolejne kliknięcie - wyłącza go,
- 4 aktywne łapki: mądre rady, gimnastyka, owoce i warzywa, królik,
- pobudza wyobraźnię i zapoznaje z otaczającym światem,
- jako przytulanka daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa,
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19x15x29cm, wysokość zabawki  ok.22cm.
Numer katalogowy: DD30002
Zabawki - Numer handlowy: 50204

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Edukacyjny królik Franio DD30002?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Edukacyjny królik Franio DD30002 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Edukacyjny królik Franio DD30002 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Edukacyjny królik Franio DD30002?
Najniższy koszt przesyłki dla Edukacyjny królik Franio DD30002 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Edukacyjny królik Franio DD30002 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Edukacyjny królik Franio DD30002?
Królik Franio został stworzony do przytulania. To najsłodszy i najmilszy pierwszy interaktywny przyjaciel dziecka. A oprócz tego mądry króliczek opowie najmłodszym o podstawach dobrego wychowania, nauczy zwrotów grzecznościowych i udzieli cennych rad!
Zabawki - Numer handlowy: 50204Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator