Balibazoo Bocian 82015 - Opis produktu

Bociek w kontrastowych kolorach to wspaniały pomysł na upominek dla przyszłych rodziców lub pierwszy prezent dla maluszka! Zabawka uszyta została z materiałów w kontrastowych kolorach, a więc takich, które jako pierwsze widzi noworodek. Bocian posiada szeleszczące skrzydełka, przez co stymuluje nie tylko wzrok bobaska, ale także zmysł dotyku i słuch, wpływając pozytywnie na rozwój jego zdolności poznawczych. Zabawka przeznaczona jest dla dziecka od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • kontrastowe kolory;
  • szeleszczące skrzydła;
  • uszyty z materiałów o zróżnicowanych fakturach;
  • wiek: 0m+.
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 82015
Zabawki - Numer handlowy: 88278

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Bocian 82015?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Bocian 82015 możesz kupić za 29.99 zł. Cena Balibazoo Bocian 82015 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Bocian 82015?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Bocian 82015 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Bocian 82015 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Bocian 82015?
Bociek w kontrastowych kolorach to wspaniały pomysł na upominek dla przyszłych rodziców lub pierwszy prezent dla maluszka! Zabawka uszyta została z materiałów w kontrastowych kolorach, a więc takich, które jako pierwsze widzi noworodek.
Zabawki - Numer handlowy: 88278Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator