Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029 - Opis produktu

Śliczna, kontrastowa grzechotka zabawi maluszka, czarując go wieloma niespodziankami! Zabawka wyposażona jest w ruchome, kolorowe obręcze, a zdobi ją kocia główka, która przy potrząsaniu uroczo buja się na boki. Kuleczka do chwytania grzechotki posiada fakturowaną powierzchnię, dzięki czemu łatwiej utrzymać ją w rączce. Zabawka wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, dzięki czemu stymuluje zmysły bobasa, zachęcając go do sensorycznego odkrywania świata. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • ruchome obręcze;
  • kontrastowe kolory;
  • grzechocze przy potrząsaniu;
  • uchwyt z wypustkami (antypoślizgowa powierzchnia);
  • wiek: 0m+


Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 82029
Zabawki - Numer handlowy: 88279/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029 możesz kupić za 22.99 zł. Cena Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Grzechotka Kotek Sensory 82029?
Śliczna, kontrastowa grzechotka zabawi maluszka, czarując go wieloma niespodziankami! Zabawka wyposażona jest w ruchome, kolorowe obręcze, a zdobi ją kocia główka, która przy potrząsaniu uroczo buja się na boki.
Zabawki - Numer handlowy: 88279/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator