Opis produktu

Instrument w wersji mini dla najmłodszych. Moje pierwsze skrzypce posiadają zabawny wyraz twarzy. Skrzypce zaciekawią nawet młodsze dzieci, już od 9 miesiąca życia, pobudzając je do aktywizacji i pierwszych ruchów celowych.
Instrument rozweseli dziecko grając wesołe melodie, które dziecko pozna przesuwając żółte nutki na strunach, wtedy też zakręci się czerwone kółeczko na dole skrzypiec oraz rozbłyśnie światełkiem. Dodatkowo przyciskając oczy skrzypiec dziecko może zagrać gamę dźwięków i również uruchomi efekty świetlne. Przez swoje funkcje skrzypce pobudzą zmysły maluszka i zachęcą do wesołej zabawy, a także wprowadzą dziecko w świat muzyki poprzez rytm i pierwsze dźwięki.
Zabawka wyposażona jest w wygodny uchwyt do przenoszenia.
Polecamy również z tej serii pianinko, bębenek oraz saksofon.

FUNKCJE SKRZYPIEC:
- przesunięcie żółtych nutek na strunach, uruchamia czerwone kółeczko na dole skrzypiec oraz rozbłyska światełkiem,
- przyciśnięcie oczek spowoduje zagranie pojedynczych nut i zaświecenie się kóeczka,
- posiada wygodny uchwyt do trzymania.

Kiddieland to zabawki dla dzieci od 3 miesięcy do 4 lat. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każda zabawka posiada ciekawe funkcje, niesamowitej jakości dźwięki i piękne światełka. Zabawki muzyczne z tej serii korzystnie wpływają na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umysł dziecka. Nie tylko bawią, ale i przez swój wygląd uczą rozpoznawania kształtów, kolorów oraz dźwięków.

Zabawka wymaga baterii typu 2x1,5v AA /LR6/ (załączone baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 15x17,5x6cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Zabawki - Numer handlowy: 50105

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator