Zawieszka Robaczek LC27029 - Opis produktu

Kolorowa zawieszka w postaci sympatycznego robaczka siedzącego na kwiatku, wykonana z miękkich materiałów.
Kiedy dziecko pociągnie za kółeczka przyczepione do kwiatka uruchomi wibracje, natomiast potrząsając zabawką usłyszy delikatne, dźwięczne grzechotanie. Dodatkowo kółeczka moga pełnić funkcję gryzaczków, które złagodzą podrażnione w czasie ząbkowania dziąsełka.
W płatkach kwiatka i skrzydełkach robaczka znajdują się szeleszczące elementy.
Interesujące części zabawki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Szeleszczące elementy, różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłu wzroku, dotyku i słuchu. Dzięki temu zabawka nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój.
Zabawka jest wyposażona w uniwersalny uchwyt dzięki któremu można ją przymocować do wózka, łóżeczka, nosidełka, maty gimnastycznej czy też fotelika samochodowego.

Wymiary zabawki: ok. 12,7x10,2x25,4cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27029

Zabawki - Numer handlowy: 87020

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Robaczek LC27029?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Robaczek LC27029 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Zawieszka Robaczek LC27029 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Robaczek LC27029?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Robaczek LC27029 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Robaczek LC27029 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Robaczek LC27029?
Sympatyczna zawieszka Robaczek na kwiatku firmy Lamaze pobudzi ciekawość dziecka poprzez piękne kolory, struktury oraz dźwięki i wibracje.
Zabawki - Numer handlowy: 87020Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator