Zawieszka małpka new LC27098 - Opis produktu

Zawieszka małpka Makai to również przesympatyczna przytulanka. Po ściśnięciu brzuszka małpki usłyszymy śmieszny piszczek, a przy potrząsaniu dźwięcznie zagrzechocze. Dzięki uchwytowi bardzo łatwo przymocować go w wybranym miejscu lub zabrać ze sobą na spacer. Natomiast chwycenie za skórkę banana lub uszka spowoduje, że usłyszymy szeleszczący efekt. Makai ma również satynowe tasiemki oraz zakręcony ogonek do chwytania oraz ciekawe materiały z różnymi teksturami do odkrycia oraz kontrastujące wzory.

Funkcje produktu:
- dźwięcznie grzechocze,
- ma piszczek w brzuszko,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- szeleszczące elementy,
- kontrastowe wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 25x24cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27098

Zabawki - Numer handlowy: 87088

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator