Pluszowa koala z maluszkiem LC27162 - Opis produktu

Maluszek może teraz cieszyć się zabawą i ćwiczyć koordynację wyjmując lub umieszczając małą koalę w ramionach mamy. Pluszowa koala z maluszkiem to podwójna zabawka:
- duża koala to świetna przytulanka w pięknych kolorach z szeleszczącymi elementami oraz ciekawymi graficznymi wzorami,
- mała koala trzyma w łapkach miękki gryzak w kształcie listka oraz jest jednocześnie piszczkiem.
Wspaniały produkt na prezent.

Funkcje zabawki:
wzrok - jasne i intensywne barwy, wysoki kontrast wzorów zapraszają dziecko do skupiania wzroku na szczegółach przez co stymulują jego rozwój,
ruch - wkładanie i wyjmowanie małej zabawki udoskonala umiejętności motoryczne,
dotyk - zróżnicowane tekstury materiałów (miękkie/sztywne, gładkie/szorstkie) oraz szeleszczące elementy ukryte w uszach i stopach mamy koali zachęcają dziecko do badań poprzez dotyk,
słuch - odgłos piszczka pomaga dziecku odkryć swoją świadomość słuchową, a także zwrócić uwagę innych słuchaczy, co sprawi mu ogromną radość.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 29cm
Wielkość opakowania: ok. 20x28x15,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27162

Zabawki - Numer handlowy: 87042

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowa koala z maluszkiem LC27162?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowa koala z maluszkiem LC27162 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Pluszowa koala z maluszkiem LC27162 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowa koala z maluszkiem LC27162?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowa koala z maluszkiem LC27162 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowa koala z maluszkiem LC27162 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowa koala z maluszkiem LC27162?
Przytulanka pluszowa koala z maluszkiem to dwie zabawki w jednej. Maluszek może ćwiczyć koordynację wyjmując lub umieszczając małą koalę w ramionach mamy. Dotatkowe atuty to piszczek, gryzak, szeleszczące elementy oraz wysokiej jakości materiały i kolory.
Zabawki - Numer handlowy: 87042Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator